.

ההזדמנות שלך כצלם ובעל עסק

להפוך את האהבה שלך לצילום

לעסק ריווחי ומשגשג שאתה גאה בו ,שמייצר לך הכנסה משמעותית ואיכות חיים שאתה חולם עליהם

הקורס הקרוב יפתח בתאריך 09/03/2015 

הקורס הראשון מסוגו בארץ 

המשלב אסטרטגיה, ניהול, מכירות ושיווק עם אוריינטציה מדוייקת לתחום הצילום בישראל!


אתם מצלמים דברים מדהימים. ואוהבים את העשיה שלכם ! 

יש רק בעיה קטנה.. אתם לא מצליחים להביא לקוחות שישלמו את הסכומים שהייתם רוצים.. האמת היא שגם לקוחות קשה למצוא...

ולמען האמת אין לכם ממש מושג מדוייק לאן אתם הולכים.

מה הטקטיקות שיווק שלכם.

איך לתמחר כך שתתחילו להרוויח.

איך לסגור לקוחות כדי שיקנו.

ובכלל מה הולך לקרות אתכם בשנה הקרובה .

נשמע מוכר ?

לא משנה באיזה תחום אתם נמצאים. אופנה, מזון, עיתונות, כנסים, חתונות, תדמית, הריון, או ילדים. 

נכון, צילום הוא תחום יצירתי מדהים ועם המון המון נשמה, רק שאף אחד לא סיפר לכם שצריך גם לדעת לנהל את העסק שלכם.

בקורס אינטנסיבי מדוייק ומלא יישום ולמידה . תוכלו להקפיץ את רמת הניהול, וההבנה העיסקית שלכם למקום שכרגע לא נראה באופק. 

בואו לשנות את הסטטיסטיקה של עולם הצילום בכלל ושל העסק שלכם בפרט. ולהפוך את האהבה שלכם לצילום לעסק שמכניס סוף סוף כסף! 


על מנת להרשם לקורס  

מלא את פרטיך ועבור לעמוד התשלום המאובטח

(או התקשר לטלפון - 0775568586 ) שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *

מה עוד מקבלים בקורס ?

עבודה על :

הפניות ושיתופי פעולה,

תהליכי מכירה,וסימולציות מכירה, שיטות מכירה

שואלים יחד את השאלות שהלקוח שלכם שואל את עצמו

מפת המסר ללקוחות שלכם ביחד

היכרות עומק עם הקהל

הפניות ושיתופי פעולה, תיחקור, תימחור. 

מיפוי רשת הקשרים ורשימת ה- 100

טקטיקות לגיוס לקוחות - המטרה היא למצוא את אלו שמתאימות לכם

מפת הכסף - לשבת ולהבין מה בכלל המודל העיסקי שלי ?

מפת דרכים להגיע ליעדים . תהליכי תיחקור ומדידה

דפי עבודה עם כל התרגילים של הקורס באתר החברים להורדה

האתר נשאר פתוח 24/7

קבוצת פייסבוק תומכת ופעילה 

הצטרפות למועדון הבוגרים שלנו -

כל הבוגרים שלנו נפגשים פעם ברבעון ליום מאסטר מיינד ארוך איתי ללא תשלום

כיום, הסטודיו שלי מצליח מאוד. אני נמצאת במקום בו חשבתי שאהיה רק בעוד 3-4 שנים

"איפה אני נמצאת היום לעומת לפני הקורס? כשהגעתי אליך הייתי ילדה בת 32 מפוחדת מהלקוחות שלה. פחדתי להגיד "לא", פחדתי שלא תבוא עבודה אם אסרב. חששתי שהטלפון לא יצלצל... היום אני יודעת שבשביל להצליח בכל תחום צריך עבודת שיווק. אבל לא כל עבודת שיווק - עבודת שיווק נכונה אשר מותאמת לתחום הספציפי שלי שהוא תחום הצילום.

סיפרתי בעבר שבעלי הוא איש עסקים מאוד מצליח (בארץ ובחו"ל) אבל העצות שלו בעסק שלי התגלו כעצות לא נכונות (כל נושא הגרופונים בעסקי הצילום). עדי סידרה לי את הראש כי הייתנ שם, הבינה מה ההשלכות של זה בעתיד הרחוק והצליחה לגרש את המחשבות על זה. היום אני מודה לה. זה היה נכון ובדיוק מה שהיה צריך.

כיום, הסטודיו שלי מצליח מאוד. אני נמצאת במקום בו חשבתי שאהיה רק בעוד 3-4 שנים. אני עובדת עם טבלת יעדים חודשיים כפי שלימדת אותי לעשות ומבחינתי הטבלה הזאת היא התנ"ך שלי.בזכותה של עדי אני מצלמת שערים למגזינים על בסיס קבוע "

יהודית בסקין גמליאל , מאמא סטודיו

התחלתי להרוויח יותר, לקבל יותר פניות מלקוחות

הגעתי לקורס מנקודה של ”לעשות או לחדול”. ידעתי שאם לא אשנה את המהלכים שלי בסטודיו ואתחיל להרוויח יותר, לא יהיה לסטודיו זכות קיום ואסגור אותו. הקורס נתן לי המון כלים חזקים ואפקטיביים להתנהלות נכונה ורווחית של הסטודיו. הנוכחות מול לקוחות ביטחון, ושיווק אפקטיבי המותאם במיוחד עבורי.

הקורס והתוכן שלו הפיחו בי המון תקווה והידע שאני יכול. התחלתי להרוויח יותר, לקבל יותר פניות מלקוחות דרך מספר ערוצים שיווקיים ולסגור יותר עסקאות. אין לי עדיין את האחוזים המדויקים, אבל אני לחלוטין נמצא בעלייה.

תודה.

דותן גור אריה - צלם תדמית 

ללא ספק הייתי ממליצה על הקורס לכל צלם וותיק ומתחיל

קודם כל  התפתחתי מנטלית. קרה לי דבר מעניין בקורס: התחלתי ב”הי”, אח”כ הייתה ירידה במוטיבציה ובלבול עצום ולקראת הסוף הכל התחיל להסתדר לי פתאום. אני מרגישה שאני יוצאת מכאן עם סט כלים עצום וברור ליישום.

ללא ספק הייתי ממליצה על הקורס לכל צלם וותיק ומתחיל שרוצה לבנות/לשפר/להתקדם/לשנות משהו בעסק שלו!

אנסטסיה פרילוצקי - צלמת אדריכלות

אז במבחן התוצאה: היום אני עושה יותר מפי 3 ממה שהכנסתי קודם! היומן שלי מפוצץ

"אחרי הסדנא הראשונה של עדי החלטתי להיכנס לקורס וכבר שם התחיל השינוי:
להבין שיש לי עסק, להבין שאני עובדת, להבין שאני צריכה משכורת ולא יכולה עוד לבזבז את הזמן על 3000 שח הכנסה חודשית.
אני בחורה מאוד מעשית והרגשתי שעדי מדברת תכלס: מה עושים, איך עושים, איך מדברים.
במהלך הקורס למדתי על ערוצי השיווק הנכונים לי , על פניות ללקוחות- איך מוכרים ואיזה גבולות שמים.
עדי שילבה הרבה אנשי מקצוע שונים שנתנו טיפים פרקטיים למשל לגבי ניהול אתר, מכירות בפייסבוק, שיחות מכירה ועוד.
קיבלתי המון כוח מהקבוצה- לראשונה הכרתי אנשים מהממים שהיו בדיוק כמוני! יכולתי להתייעץ ולחלוק איתם חוויות צילום, במהלך הקורס היו הרבה שיעורי בית ועבודה עצמית. הרגשתי שאני נהית יותר מקצועית, יותר מכוונת מטרה ויותר מכוונת לעסק שלי 

אז במבחן התוצאה: היום אני עושה יותר מפי 3 ממה שהכנסתי קודם! היומן שלי מפוצץ ואני יודעת לצפות את ההכנסות שלי לחודש הבא. היום אני אומרת בגאווה שיש לי עסק מצליח!! אז פשוט קחו החלטה וצאו מהמקום הלא נוח שאתם נמצאים בו. תחליטו שמעכשיו אתם עובדים!"

מחוייבת לעסק שלי.

מורן יעקוב - צלמת הריון 

היומן שלי סגור חודש מראש ואין לי בכלל ימי שישי פנויים , יש לי רשימת המתנה !!!

"הקבוצה הזאת נקראת פוקוס להצלחה . אז אני יכולה להשוויץ בהצלחה קטנה נכון ?! תמיד קינאתי באלה שהיומן שלהן סגור חודש מראש. אז אני עכשיו יכולה גם, היומן שלי סגור חודש מראש ואין לי בכלל ימי שישי פנויים עד ה13.12 . יש לי רשימת המתנה !!! זה פשוט מטורף ! כן ירבו ושבת שלום לכן מדהימות !!!"


דנה אופיר, סטודיו דנה אופיר

קיבלתי כל כך הרבה כלים מכל הסוגים, כלים שמביאים לתוצאות

"ניסיתי כל מיני קורסים/ קואצ'רים (שעלו לי המון כסף) בניסיון להזניק את העסק שלי ורק כשהגעתי לסדנא, הבנתי שהדבר שאני באמת חייבת לעשות בשביל עצמי, זה להירשם לקורס. 

כן, זה עוד סכום כסף לא מבוטל, אבל הכסף שהכנסתי ושעוד אכניס בזכותו הוא כאין וכאפס!

אז מה קיבלתי מקורס פוקוס?

אני חושבת שהדבר הכי חשוב שקיבלתי מהקורס הוא התפיסה שלי את עצמי. 

אני סוף סוף מאמינה בעצמי ובעסק שלי!  אם עד לפני כמה חודשים עדיין עלו בי מידי פעם הרהורים לחזור ולהיות שכירה, היום זה ברור לי שאני פשוט לא יכולה! אני צלמת ואני בעלת עסק לצילום! ומהרגע שהתחלתי להאמין בעסק שלי, זה מקרין כלפי חוץ והעסק צובר תאוצה, דבר גורם לדבר והפניות התחילו לזרום וברגע שיש פניות, הביטחון העצמי עולה עוד, ויש יותר סגירות של צילומים, ויש עוד לקוחות מרוצות ויש עדויות על כך ואז הביטחון העצמי עולה עוד. ויש עוד לאן לשאוף!

במהלך הקורס הבנתי, שדברים שהיו נראים לי בלתי ניתנים למימוש פשוט קורים, ואפילו די בקלות!  כמה היה לי קשה לעשות את הצעד של לקחת מקדמה כדי לשריין תאריך לצילום! והיום, זה ברור לי מאליו ומרגיש לי הכי הגיוני לעשות זאת.

המחירים עלו (ועוד יעלו:) - העבודה שלי שווה הרבה כסף!

אין יותר משא ומתן על מחיר! 

צריך למכור! ויש גם דרך חביבה לעשות את זה.

למדתי, שלא צריך להסתכל לצדדים, "מה הוא עושה" "ואיך ההיא עושה" ואני צריכה להיצמד לדרך שלי. למדתי שכיף לפרגן גם ל"מתחרים" שלי ושיש מספיק לקוחות בשביל כולם. ובכלל, להפיץ את הטוב שקורה לך. 

קיבלתי כל כך הרבה כלים מכל הסוגים, כלים שמביאים לתוצאות, וזה כשהספקתי עד עכשיו ליישם רק קמצוץ מכל הכלים.  קיבלתי קישורים להמון תוכנות ואנשי מקצוע שתענוג לעבוד איתם ושחיפשתי נואשות ושעשו לי קיצור דרך מטורף.

וקיבלתי קבוצה של צלמים, שמסתבר שפחות או יותר לכולם יש את הצרות שלי! ואני חשבתי קודם שאני הצלמת היחידה עם הבעיות האלו…. איזה כיף לדעת שאת לא לבד ושתמיד יש עם מי להתייעץ ולחלוק, והכל באוירת פרגון מדהימה. 

ולצד הפאן העסקי, פתאום התחיל להתגלגל גם פרויקט הצילום האישי שאני עובדת עליו, וזה נותן כל כך הרבה סיפוק. 

יש כמה מילים שעדי חוזרת ואומרת ובאמת שכל אחת מגלמת בתוכה עולם ומלואו - 

"דיוק", "עשייה", "תחקור". 

רק מי שיעשה את הקורס יבין כמה עומק ומשמעות יש בכל אחת מהמילים האלו וכמה אפשר ללמוד מהן ויפלו לו אסימונים אחד אחרי השני!"


אביגיל פפרינו - צלמת הריון ומשפחה 

איך יכולתי בכלל לצפות מעצמי להצליח בתור עסק אם לא היה לי ידע בכלל בניהול עסק?

"הגעתי לעדי ולקורס פוקוס לצלמים כשהייתי בצומת דרכים בחיי המקצועיים. מצד אחד אני בוגרת בית ספר נחשב לצילום ויש לי עסק על הנייר כבר 10 שנים, אבל איכשהו זה אף פעם לא התרומם כלכלית ועסקית. בדיוק חזרתי לצלם אחרי הפסקה שניה שהגיעה אחרי רילוקיישן פלוס הריון פלוס שנה וחודשיים בבית עם ילד קטן. בעצם, להתחיל שוב כמעט מאפס - נסיון ותיק עבודות יש, אבל לקוחות - כלום.

רציתי לחזור לצלם אבל ידעתי שהפעם אני צריכה עזרה. לא ממש ידעתי מאיפה מתחילים ולאיזה כיוון אני צריכה ללכת. חיפשתי ייעוץ עסקי, אבל היה לי מאוד חשוב שזה יהיה מישהו שממש, אבל ממש יבין את המקצוע שלי. מבחינתי זה היה חייב להיות מישהו שבעצמו עסק פרקטית בצילום. פגישה מקרית עם חברה שהצטלמה בהריון בסטודיו ״ עדיגיטל״ ושמעה את הלבטים שלי, הובילה ישר לדף הפייסבוק, רשימת דיוור וחיבור עמוק עם עדי. זה בדיוק מה שחיפשתי! לא תיארתי לעצמי את כמות הידע הנוסף שאקבל ואת הערך המוסף של קורס ליווי עסקי לצלמים. איך יכולתי בכלל לצפות מעצמי להצליח בתור עסק אם לא היה לי ידע בכלל בניהול עסק? זה בעיקר מה שהתברר לי בקורס הזה ובעזרת הכלים שלמדתי בו הצלחתי לחדד את ההתנהלות העסקית והמקצועית שלי.יש המון שיטות וטכניקות שעדי מלמדת בקורס. לא לכולם זה יתאים בכל שלב, וזה בסדר. כל עסק והתהליך שהוא עובר. בשבילי, רק העובדה שהפסקתי לצלם כל דבר תמורת כל תשלום היתה התקדמות מטאורית. בחרתי להתמקצע בנישת הצילום החביבה עלי ביותר - אוכל ולייפסטייל ולהעמיק את הידע שלי והטכניקה שלי וכך להיתפס כמומחית בתחום. עוד יש לי לאן לשאוף והדרך עוד ארוכה עד ליעד שאני הצבתי לעצמי, אבל בזכות הקורס ״פוקוס לצלמים״ אני בטוחה שאצליח להגיע לשם. ממליצה לכל הצלמים והצלמות, בכל השלבים והרמות לעשות לעצמם ולעסק שלהם טובה ענקית ולקבל את הידע שעדי מעבירה."


אורית ארנון צלמת אוכל ולייפסטייל

הכפלתי את הרווחים שלי פי 10תוך שנה !! 

"לפני שמתחילים להבין במה כרוך ניהול של עסק, והצלחה ולהוביל אותו כמו שצריך אנחנו מבחינתנו בתפיסה שנורא חשוב לשווק לפרסם , לקנות ציוד, לקנות אקססוריז, ודברים שנראים בתחילת הדרך הכי חשובים בעולם באותו הרגע.ולכן כשנתקלתי באותה תקופה בהזדמנות לחקור ולהעמיק וללמוד יותר את תחום הניהול והשיווק לצלמים היה לי ברור שאני רוצה ללמוד ממישהי שהיא בעיני מובילת שוק דומיננטית מאד בתחום הצילום. זה לא משנה איזה ציוד, ואקססוריז יהיו לך , אם אין לך את הידע העיסקי הנכון כמו שיווק בנישה שלך ואיך לפנות לקהל היעד שלך . איך להתנהל , ואיך לתמחר . החלומות שלך ישארו בגדר חלומות . ואני לא הייתי מוכנה להמשיך ולהסתכל מהצד. בסדנה הראשונה עם עדי הרגשתי שתוך כמה שעות פשוט נפתח בפני עולם חדש, שקיבלתי כלים חזקים ומדוייקים שלא היה לי סיכוי לקבל בשום מקום אחר .

זו היתה ההתחלה ... משם השמים מבחינתי מזמן הם כבר לא הגבול הכפלתי את הרווחים  שלי כמעט פי 10 תוך שנה !! הגעתי לתמחר במחירים שרק דימיינתי עליהם אני עוקבת אחרי עדי ולא מפספסת אף הזדמנות ללמוד ממנה- בכל סדנה שהיא מעבירה, קורס או וובינר - וזה משאיר אותי מחוברת אליה , אל האני מאמין שלה ואל הידע שהיא פשוט נותנת לכל שוק הצילום להנות ממנו.


ענבר גרושקא. 

הגעתי לקורס של עדי מוכנה ללמוד ולגדול כי זה מה שאני רוצה !

 הגעתי לקורס של עדי מוכנה ללמוד ולגדול כי זה מה שאני רוצה !

הקשבתי בשקיקה לכל מצגת ולכל מילה בקורס

ופשוט עשיתי ועשיתי

הדבר הכי חשוב לדעתי ואיתו גם התחלתי את הדרך היה הבידול ומשם זה פשוט הגיע , ברגע שידעתי מה אני רוצה ,הגיעו אליי גם הלקוחות שיודעים שזה מה שהם רוצים

וביחד זה היה מושלם . וזה התחיל להתגלגל כי חבר מביא חבר J

ברגע שידעתי מה הבידול ודמיינתי לי את הלקוח המושלם כל העסק שלי השתנה

והביקוש גדל.

האמונה שלי בי גדלה,הביטחון עלה  וזה מתבטא החוצה.

המון תודה על הדרך, על הצעדים הנכונים

נכון אין קסמים אבל יש דרך ואת יודעת מהי! נותר רק ללמוד ממך.

 

מירי פורמן

 

על מנת להרשם לקורס  

מלא את פרטיך ועבור לעמוד התשלום המאובטח שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *

למי הקורס מתאים ?

הקורס מתאים לצלמים שרוצים יותר. 

שהחליטו שהם רוצים תוצאות יוצאות דופן - ומבינים שלשם כך יש לעשות פעולות יוצאות דופן.

שמבינים שלהמשיך להתנהל המצב הקיים לא רק שלא מוביל אותם קדימה , אלא למעשה משאיר אותם מאחור, ומייצר נזק כספי תדמיתי ומוראלי. 

הקורס מתאים לצלמים שרוצים להקפיץ את העסק שלהם קדימה אל השלב הבא. שרוצים להפסיק לחכות לטלפונים של לקוחות ורוצים לנקוט פעולות יזומות בלהביא את הלקוחות אליהם, שרוצים להבין מהי אסטרטגיה נכונה יעילה ורווחית לעסק בכלל ולתחום הצילום בפרט.

הקורס מתאים לצלמים שרוצים להצטרף ולהיות חלק מקהילת צלמים שמושכת את כל השוק והתעשיה למעלה .

שרוצים להשתייך לקהילת צלמים שעובדת לפי עיקרון ה"aco system" לפיו ככל שנשקיע בעצמנו כקהילה מגובשת עם סטנדרטים של עשיה תימחור ושירות גבוהים מן הממוצע - כל הסביבה שלנו תרוויח מכך . הלקוחות שלנו שיקבלו צלמים עם אור בעיניים שמעריכים את עצמם ואת העשיה שלהם ומתמחרים בהתאם. הספקים שלנו ירוויחו מכך כי נשלם להם בזמן , לא ננסה להוריד אותם במחיר, והם ירצו לעבוד איתנו - וכתוצאה מכך גם הם בעצמם יוכלו וילמדו להעלות מחירים ולבצע עבודה טובה יותר. 


ההשקעה שלך בקורס פוקוס להצלחה עיסקית


 5,500 ש"ח בלבד בתשלום אחד

או

5,900 בשבעה תשלומים 

842 * 7 
אחריות הפוקוס    

משום שאני משוכנעת שהשתתפות בקורס "פוקוס להצלחה עיסקית" תהיה ההחלטה הטובה ביותר עבור העסק שלך,  אני מוכנה לתת לך 30 יום מלאים בתוכנית שלי , ורק לאחר מכן תחליט סופית האם הקורס מתאים לך .

אם לאחר 30 יום לא הרגשת שזו ההחלטה הטובה ביותר עבור העסק שלך אמור לי וקבל את כספך בחזרה ללא שאלות

כך שבעצם אין לך מה  להפסיד !

 

 למה ללמוד ממני איך לנהל ולשווק את העסק שלך?

נעים מאד, 

שמי עדי כהן, אני בת 38, אמא של נגה ושחר ונשואה באושר והמון אהבה לבן זוגי דודו. וחיה את החיים שעליהם חלמתי.

לפני שנתיים הבנתי משהו שבדיעבד שינה לי את החיים.

הבנתי שאני לא יודעת לנהל את העסק שלי, שחוסר הודאות והכאוס בהם אני מתנהלת פוגעים בי, בחיי המשפחה שלי ובזוגיות שלי .


באותם ימים ההבנה שאם אני לא לוקחת החלטה עכשיו חילחלה מבעד לכל המגננות, ההגנות והתירוצים שהקפתי את עצמי בהם - השוק מוצף, כולם במיתון, אוטוטו הפריצה תגיע, אני רק צריכה כמה לקוחות שימליצו עלי ואז זה יתגלגל, ברור שבגלל שחסרה לי העדשה הזו הפריימים שלי לא מספיק טובים...

זה היה בדיוק ספטמבר 2012 שהרגשתי שפשוט אין לי שמץ של מושג מה עושים עכשיו .

ואז לקחתי את ההחלטה ששינתה לי את החיים - אני הופכת למנהלת אקטיבית בעסק שלי ! 

אני לומדת את כל מה שצריך לדעת על שיווק, מכירות, אסטרטגיה, תיכנון, ניהול, ותימחור.

במשך שנה שלמה ואינטנסיבית למדתי מגדולי וטובי המוחות בישראל .

כל מה שלמדתי, למחרת הלכתי לסטודיו שלי ויישמתי - בדקתי אם זה עובד אצלי או לא, אם לא - אז למה לא , איך אפשר לשפר , או לשנות 

אבל הדבר הכי חשוב שלמדתי וסיגלתי לעצמי זה את התפיסה שלי את עצמי .

לא הייתי יותר עדי הצלמת , הייתי בעלת עסק בתחום הצילום. 

בשנתיים האלו הגעתי לכל המקומות שחלמתי עליהם , הגעתי לכתבות בטלויזיה, בעיתונות, לשיתופי פעולה עם המותגים הכי נחשבים בישראל, הוזמנתי להרצות בבתי ספר נחשבים, וקהילות של נשים. 

ובעיקר - התחלתי לעשות כסף ! כל חודש יותר ויותר, עוד ועוד לקוחות מרוצים שאוהבים את העשיה שלי ומוכנים לשלם בעבורה סכומים גבוהים.

דייקתי שוב ושוב את השירות שלי, את החבילות שלי,חקרתי את התימחור שלי והאם הוא בגלל ריווחי, בדקתי מה הלקוחות שלי רוצים, הייתי עסוקה בגדילה ולמידה מרתקת של התחום שבו בחרתי להתמחות.

לפני שנה הבנתי שאני עוף די חריג בתחום הצילום בישראל, 

שצלמים רבים מהרבה מאד תחומים פתאום מתקשרים כותבים ומבקשים להתייעץ איתי, ללמוד ממני, ולבקש את חוות דעתי על מהלכים שונים אצלם בעסק. 

ואז הבנתי שמה שאני חוויתי בדיוק שנה קודם, 90% מהצלמים בישראל חווים ביומיום שלהם.

90% מהצלמים בישראל לא מתפרנסים בכבוד, מצלמים דברים רק בגלל שמשלמים להם, שונאים את הלקוחות שלהם, ומסתובבים בתחושת החמצה ותיסכול. 

ואף בית ספר לצילום לא מרים  את הכפפה ומשנה את המצב.

לכן החלטתי שאני משנה את סטטיסטיקת הצלמים בישראל. החלטתי להנגיש וללמד בצורה מדוייקת את כל מה שאני למדתי ועדיין לומדת ומשפרת , לכל שוק הצילום בארץ.

והקמתי את פוקוס - הצלחה עיסקית לצלמים 

קורס מקיף מאד ברמת התוכן הידע והדיוק שלו לקהילת הצלמים.

הקורס שיהפוך לכם את העסק, ויזניק אתכם בכמה וכמה רמות למקומות עליהם אתם חולמים ושואפים להיות.

איפה אני היום ?

שנתיים אחרי, הסטודיו שלי משלש את המחזור הכספי שלו בכל שנה ! 

וכיום אנחנו עומדים על 500 לקוחות בשנה .

הסטודיו מעסיק 2 צלמות במשרה מלאה.   וספקי משנה לפי דרישה. 

אני מכניסה משכורת הביתה שרק חלמתי עליה לפני שנתיים , וחיה את רמת החיים שאני רוצה. 

אני יודעת מה קורה איתי בעסק בתיכנון של חצי שנה ושנה קדימה. 

עובדת עם הצבת יעדים ומגיעה אליהם , ומתחדשת בכל תקופה מחדש.


בתפיסה שלי זה לא בשמיים, זה עיניין של החלטה, ורכישת הכלים הנכונים לדרך.

מזמינה אותך להצטרף אל קבוצה של צלמים שכבר החליטו.

 ולקחת את החלום הזה ולהפוך אותו למציאות.

מה מספרים הצלמים שכבר עברו את הקורס ?

מרגישה כאילו חייתי במערה עד שפגשתי אותך."

" חודש ספטמבר היה חודש חלש, הייתי כבויה מבחינה יצירתית ולא הבנתי מה קורה ומה אפשר לעשות... לא הבנתי איפה אני טועה.

אחרי כל שיעור איתך באינטרנט, אני מבינה כמה אני לא יודעת וכמה אני לא מבינה בשיווק 

הראש שלי עובד, הגלגלים מתחדדים, מרגישה שהראיה שלי מתחדדת... והכי חשוב, יש לי רשימת מטלות ללפחות עוד חודשיים של עבודה שיווקית.

מרגישה כאילו חייתי במערה עד שפגשתי אותך."

יהודית גמליאל - מאמא סטודיו 

מאז הקורס העסק שלי קיבל מקפצה רצינית!

"כשהגעתי לקורס של עדי סגרתי כבר כמעט שנתיים בעסק. ורק אחרי שהתחלנו את הקורס הבנתי כמה אני עוד לא יודעת..הקורס נתן לי כלים חשובים ומשמעותיים שאני משתמשת ופועלת לפיהם כל יום. בנוסף הכרתי קבוצת צלמות מדהימה ותומכת. יש לי מקום להתייעץ בו בכל זמן ועל כל דבר שאצטרך!הבנתי שלצלם יפה זה לא מספיק ואני צריכה לדעת איך לנהל את העסק שלי.מאז הקורס העסק שלי קיבל מקפצה רצינית! ואני יודעת שאני עוד הולכת להגיע רחוק!"מוריאל פיסלזון

אז מה שיניתי בפועל בזכות הקורס? כמעט הכל...!

"למזלי הרב הצטרפתי לקורס פוקוס ממש חודש אחרי שהפכתי לעצמאית . אני יכולה לומר שהתוכן העיוני נהדר וההרצאות מרתקות אבל מה שהצליח להקפיץ אותי ואת העסק שלי היתה דווקא השבירה של כל הרגלי העבודה (שבדיעבד לא היו נכונים עבורי) הישנים ובנייה של הרגלים חדשים.מצאתי את עצמי וגיליתי את ענבר הצלמת, המנהלת, המשווקת,המחושבת ואת ענבר שיודעת לעמוד על שלה, להעריך את האיכות של העבודה שלה ולדרוש את המגיע לה.

אז מה שיניתי בפועל בזכות הקורס? כמעט הכל...! אחוז הסגירות שלי עלה משמעותית הודות לכלים לשיפור מיומנות השיחה והמכירה הטלפונית

המחירון עודכן באופן שבו אני מרוויחה הרבה יותר

היום שלי מסודר ומאורגן ואני עובדת לפי לוז קבוע, בריא ונכון.. ההבנה הזו שעצמאים לא חייבים לעבוד מסביב לשעון רק כי מדובר בעסק שלהם, יש שעות למשפחה, יש שעות למנוחה ותחביבים ויש שעות לזוגיות.. פשוט למדתי לייעל את עצמי כדי לנסות לשלב את הכל ביום-יום

והחשוב מכל.. הביטחון בי והביטחון ביכולת שלי לפרנס את המשפחה שלי הוא שמניע אותי, נותן לי לישון בשקט בלילה ומסב לי גאווה רבה!"


תודה , ענבר גרושקא

הקורס הזה הוא חובה לכל צלם שרוצה לקחת את העסק שלו מאתיים צעדים קדימה

 "פגשתי את עדי ממש כשיצאתי מבית ספר לצילום ואמנם ידעתי לצלם אבל לא היה לי מושג מה לעשות עם זה ולאן אני לוקחת את זה מכאן. הדבר הראשון והחשוב שגיליתי היה קודם כל שאני יכולה לעשות את זה! למדתי מה זה אומר לנהל ביזנס על כל המשמעויות של זה.למדתי המון על שיווק, על ניהול, על מכירות, על בניית מותג ובכלל למדתי גםלא מעט על עצמי.מה שהכי אהבתי אצל עדי מעבר לידע הרחב שלה זה את היכולת שלה לכוון ולדייק אותך ישר לעבר המטרה.כשפגשתי את עדי בכלל עוד לא היה לי עסק , לפחות לא כזה שמפרנס אותי והיום, פחות מחצי שנה אחרי הקורס ,  כבר הכפלתי את ההכנסות שלי ואני בדרךלמעלה!ממצב של להתנהל מהיום למחר בלי להבין מה אני עושה עברתי למצב שבו אני יודעת בדיוק מה אני הולכת לעשות ואיך ועם תוכנית עבודה ברורה ומדוייקת.אני חושבת שהקורס הזה הוא חובה לכל צלם שרוצה לקחת את העסק שלו מאתייםצעדים קדימה ולכל צלם שרוצה להמשיך לעשות את מה שהוא הכי אוהב תמיד!

לירון אביב כהן 

האמונה שלי בי גדלה, הביטחון עלה וזה מתבטא החוצה.

"הגעתי לקורס של עדי מוכנה ללמוד ולגדול כי זה מה שאני רוצה !

הקשבתי בשקיקה לכל מצגת ולכל מילה בקורס

ופשוט עשיתי ועשיתי

הדבר הכי חשוב לדעתי ואיתו גם התחלתי את הדרך היה הבידול ומשם זה פשוט הגיע , ברגע שידעתי מה אני רוצה ,הגיעו אליי גם הלקוחות שיודעים שזה מה שהם רוצים

וביחד זה היה מושלם . וזה התחיל להתגלגל כי חבר מביא חבר :)

ברגע שידעתי מה הבידול ודמיינתי לי את הלקוח המושלם כל העסק שלי השתנה

והביקוש גדל.

האמונה שלי בי גדלה,הביטחון עלה  וזה מתבטא החוצה.

המון תודה על הדרך, על הצעדים הנכונים

נכון אין קסמים אבל יש דרך ואת יודעת מהי! נותר רק ללמוד ממך."


 

מלי פנסו סטודיו מלינקה 

 

מה אומרים הצלמים שכבר עברו את הקורס ?

ראיון עם בוגרת קורס פוקוס - הצלמת ענבר גרושקה 

שעשתה קפיצה יוצאת דופן תוך פחות מחצי שנה בעסק שלה בעזרת הקורס!

בונוסים למשתתפי "פוקוס להצלחה עיסקית"

 

הדרכה אינטרנטית ממוקדת עם מומחה לקידום עסקים בפייסבוק עמרי רווח - על שיווק עיסקי וקמפיינים ממומנים בפייסבוק         בשווי 187 ש"ח. 

הדרכה אינטרנטית ממוקדת עם מומחית לבנית אתרים שיווקים עדי ליניאל על בנית אתר שיווקי מניע לפעולה  בשווי 187 ש"ח.

הדרכה אינטרנטית ממוקדת עם מומחית לאפקטיביות וניהול זמן בעסקים עדי מאור סיסו על ניהול זמן יעיל ונכון לבעלי עסקים  בשווי 187 ש"ח.

הדרכה אינטרנטית " מעסק מתנהל לעסק מנוהל " עם מומחה לאיפיון תהליכים ואוטומציה – דודו ציזנר. בשווי 187 ש"ח.

ראיון וידאו מצולם מיוחד (שעה) עם מוטי סחראי - מומחה לתימחור לעסקים  - על תימחור לצלמים בשווי 400 ש"ח.

קורס אינטרנטי בנושא תימחור של מוטי סחראי  בשווי 350 ש"ח.

ראיון וידאו מיוחד (שעה) עם דניאל דוידזון - מומחה למכירות לעסקים, ובעל שיטת אימפקט למכירות  - על מכירות לצלמים   בשווי 400 ש"ח.

קבוצת מאסטרמיינד סגורה למשתתפי הקורס בפייסבוק לשיתוף התייעצויות, תמיכה. 

טבלת צ'ק ליסט באתר חברים בסיום כל מפגש לבדיקת שיעורי הבית בשווי 89 ש"ח

רב מסר -  מערכת דיוור ותפוצה שתקבלו לזמן מוגבל במתנה ממני .

 

הצטרפות למועדון הבוגרים שלנו 

כל הבוגרים שלנו נפגשים פעם ברבעון ליום מאסטר מיינד ארוך איתי ללא תשלום.

שווי כולל של הבונוסים  1,987 ש"ח.


על מנת להרשם לקורס  

מלא את פרטיך ועבור לעמוד התשלום המאובטח שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *

אני סגורה על עצמי כמו שלא הייתי הרבה זמן..

"אני כבר יושבת כמה שעות טובות עם דף, עט, אוזניות והקול של עדי.. ואיך אומר השיר... המוח רץ... זה באמת יצא לילה טוב!! אני סגורה על עצמי כמו שלא הייתי הרבה זמן... לראשונה מתחילה לראות כמה צעדים קדימה..

ענבר גרושקא צלמת 

הכל מסודר, מאורגן - שבועיים וחצי קדימה סגורים לחלוטין בצילומים בדיוק בשעות המתאימות לי.

"עברו אמנם רק 3 שבועות מאז הסתיים הקורס אבל זה בהחלט זמן לסכם את תחילתה של תקופה חדשה

להמחשה בחרתי לתאר סדר יום כמו היום לדוגמה - 

בוקר, מיד לאחר פיזור הילדים - טלפונים, סגירות, חוזרים ללקוחות שהשאירו פרטים

11:00 - צילומים (שהיו נהדרים עם לקוחות      נפלאים)

אחרי הצילומים כשעה עבודה על מחשב

14:00 - מוציאים את הילדים, ארוחת צהריים מסודרת

אחר הצהריים - בבית עם הילדים

ערב - עבודה על מחשב, מיילים

וכך גם הימים הקרובים, הכל מסודר, מאורגן - שבועיים וחצי קדימה סגורים לחלוטין בצילומים בדיוק בשעות המתאימות לי. אז למה אני מספרת זאת? כי עד לא מכבר , דבר לא היה מתוכנן, כאוס מוחלט בעבודה  - לא היו לי שעות עבודה מסודרות ולא היתה לי מודעות לכך, סבלתי מכך מאוד - אני ומשפחתי."

מירי פורמן


יש לכם שאלה? מעדיפים להירשם בטלפון ? 

התקשרו ללירון  052-2332336נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.